gaziantep eğitim bilimleri enstitüsü gaziantep eğitim bilimleri enstitüsü gaziantep eğitim bilimleri enstitüsü
slide golge
Yüksek Lisans Programlarına Kayıt Hakkı Kazanan ve Devam Eden Öğrencilerin Ders Kayıtları

NOT: Enstitümüze bağlı programlarda ilk defa kayıt hakkı kazanmış olan adaylar ders kayıtlarını ilgili programda görevlendirilmiş araştırma görevlileri yardımı ile de yapabilirler.

 

DAHA ÖNCEKİ DÖNEMLERDE KAYIT OLAN ÖĞRENCİLERİMİZİN DERS KAYDI İÇİN YAPMASI GEREKENLER :

Aşağıdaki seçilecek dersler linkinden 2017-2018 Öğretim Yılı I. Yarıyılında Seçilecek; Tezsiz Yüksek Lisans II. Öğretim, Uzaktan Eğitim, Tezli Yüksek Lisans ve Doktora programlarının dersleri bulunmaktadır.

NOT: İnteraktif Kayıt Sisteminden(E-KAYIT) Ders Kaydı Yapılacaktır.(https://www.gantep.edu.tr/)

NOT: Tezsiz Yüksek Lisans II. Öğretim Öğrencileri İsterlerse E-Kayıt Sistemine Girip Derslerini Seçecekler İsterseler de Harçlarını yatırdıktan sonra E-Kayıt Sistemine girip derslerinin seçebileceklerdir.

NOT: Tezsiz Yüksek Lisans II. Öğretim Harç Ücreti Dekontlarının Eğitim Bilimleri Bölüm Sekreterliğine Derse Gelindiğinde(Dersler Başladığında) Elden veya Başka Bir Kişi Aracılığı İle Ulaştırılması gerekmektedir.

NOT: Eğitim Bilimleri Bölüm Sekreterliğine Harç Dekontları Ulaştırılmadığı Takdirde Ders Kayıtları Onaylanmayacaktır.

NOT: Tezsiz Yüksek Lisans II. Öğretim Harç Ücretleri Hesap Numaraları Tablolarına Aşağıdaki Harçlar ve Hesap Numaraları Linkinden Ulaşılabilir.

NOT: Tezli Yüksek Lisans Öğrencilerinin tamamı, danışmanı atanmış ise EB598 Yüksek Lisans Tezi, EB800 Uzmanlık Alanı ve daha önce seminer almamış iseler EB700 Seminer kodlu dersi seçeceklerdir.

NOT: Doktora Öğrencilerinin tamamı(Danışman Atanmış ise) EB698 Yüksek Lisans Tezi, EB900 Uzmanlık Alanı ve daha önce seminer almamış iseler EB952 Seminer kodlu dersi seçeceklerdir.

 

- Seçilecek Dersler

- Harçlar ve Hesap Numaraları

golge alt
Gaziantep Üniversitesi Eğitim Bilimleri Enstitüsü     |     Enstitü İletişim:   +90 0342 360 12 00      |      Enstitü email    : egbilens@gantep.edu.tr