gaziantep eğitim bilimleri enstitüsü gaziantep eğitim bilimleri enstitüsü gaziantep eğitim bilimleri enstitüsü
slide golge
EYTPE Uzaktan Eğitim Yüksek Lisans Yedek Liste İlanı

Eğitim Yönetimi Teftişi Planlaması ve Ekonomisi Uzaktan Eğitim Tezsiz Yüksek Lisans Programında 81 kontenjan kalmıştır.
Yedek listeden kayıt hakkı kazanan adayların, 22-26 Ocak 2018 Cuma günü mesai bitimine kadar kayıt için gerekli evrakları ve harç dekontunu, elden veya posta ile Gaziantep Üniversitesi Eğitim Bilimleri Enstitüsü Şehitkami / Gaziantep adresine ulaştırmaları halinde kayıtları alınacaktır.

 

KAYIT İÇİN İZLENMESİ GEREKEN YOL METNİNİ MUTLAKA OKUYUNUZ.

- İzlenmesi Gereken Yol Duyurusu

 

*** Aşağıdaki yedek listesinde yer alan adayların kayıt esnasında sıralamalarına bakılmayacaktır. 81 kişilik kontenjan dolduğunda kayıt alımı durdurulacaktır.

- Liste için tıklayınız

*** Kayıt için aslı gibidir onaylı olması istenilen evrakların onaysız olarak gönderilmesi halinde kayıtlar yapılmayacaktır.

 

Harç ücretlerinizi yatırıken programınıza ait IBAN a yatırdığınızdan emin olunuz. Alıcı kısmına Gaziantep Üniversitesi yazınız, açıklama kısmına ise öğrencinin TC numarası, ismi ve başvurduğu programın kısa adı kesinlikle yer almalı. Aksi takdirde paranız banka tarafında iade edilmektedir. Bu nedenle kayıt işlemleri gerçekleştirilmeyecektir.

ÖRNEK:

IBAN: TR120001200133800006000015

Alıcı: Gaziantep Üniversitesi Harç

Açıklama: 1112226655 Sadık Duman EYTPE Uzaktan

golge alt
Gaziantep Üniversitesi Eğitim Bilimleri Enstitüsü     |     Enstitü İletişim:   +90 0342 360 12 00      |      Enstitü email    : egbilens@gantep.edu.tr